Do ČR přivezli jako první, pravý certifikovaný kampotský pepř v roce 2018. Pro Kláru Dohnalovou a Davida Pavla se Kambodža stala druhým domovem. A tak vznikl projekt  ..pepper..field, který zaručuje nejen pěstování pepře v přísně organických podmínkách, ale také jeho prémiovou kvalitu. .Pepper..field podporuje v oblasti Kampot malé farmáře a vykupuje od nich napřímo certifikovaný Kampotský pepř. 
 
K letošnímu roku spolupracuje s více než 200 farmami a dováží do ČR přes desítky tun Kampotského pepře ročně. Jeho výjimečná kvalita zabalená do nádherného, udržitelného a luxusního materiálu, udělá radost všem milovníkům nezaměnitelných chutí. Letos byla firma .pepper..field oceněna za svou práci 2. místem na Cenách SDGs v kategorii Byznys. Tuto soutěž pořádá již několik let Asociace společenské odpovědnosti a vyzdvihuje tím české firmy, které se snaží zahrnovat do svých plánů cíle udržitelného rozvoje stanovené organizací OSN. 
Firma sklízí ocenění také v gastronomickém odvětví, kde uspěla v celosvětové soutěží Great Taste, pořádané v Londýně. Odtud si jejich lyofilizovaný (mrazem sušený) Kampotský pepř odvezl nejvyšší ocenění Golden Fork, které za 27-letou historii nezískal žádný jiný český produkt. Tento mrazem sušený unikát pomohl vyvinout jeden ze spoluzakladatelů Lukáš Hejtmánek. Kampotský pepř používají michelinští šéfkuchaři z celého světa. V Česku můžete pepř od firmy .pepper..field objevit například v restauracích Casa de Carli, SIA, nebo Dvůr perlová voda.
Vrácení a výměna do 30 dnů

Vrácení a výměna do 30 dnů

Vouchery v libovolné hodnotě

Vouchery v libovolné hodnotě

Doprava od 2000 Kč zdarma

Doprava od 2000 Kč zdarma