Značka MEATER se zaměřuje na vývoj chytrých spotřebních produktů připojených k internetu a ovládaných mobilními zařízeními. To vše za použití kvalitních materiálů a líbivého designu.
Vše začalo, když se tři přátelé setkali na grilování a posilnění pár sklenkami vína začali přemýšlet nad tím, jak propojit moderní technologie dnešního světa s něčím co všichni společně milují. Jelikož byli zkušenými vývojáři hardwaru a softwaru, tak na sebe nápad nenechal dlouho čekat a rozhodli se spojit své znalosti a zkušenosti s něčím běžným, ale zároveň trendy a lifestylovým jako grilování, pečení a vaření.
V roce 2015 společně založili v anglickém Leicesteru start-up firmu Apption Labs a započala tak práce na značce MEATER, která si kladla za cíl na základě vlastních zkušeností přinést kompletní a inovativní řešení pro spotřební produkty, která chcete a potřebujete používat každý den.
Vznikl tak revoluční bezdrátový teploměr MEATER a jeho další inovace jako MEATER+ a MEATER Block, který umožnuje sledování teploty masa při jeho pečení jak v troubě, tak i na grilu prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu.
Popularita značky MEATER od té doby neustále rostla a s potřebou pokrýt specifické požadavky jednotlivých trhů vznikly pobočky v USA - Los Angeles a Hsinchu na Tchaj-wanu. Toto globální pokrytí různých trhů se pro značku stalo zpětnou vazbou, inspirací a výzvou pro neustálou inovaci svých produktů a aplikací, které jsou tak dotvářeny na míru svým uživatelům.
Vrácení a výměna do 30 dnů

Vrácení a výměna do 30 dnů

Vouchery v libovolné hodnotě

Vouchery v libovolné hodnotě

Doprava od 2000 Kč zdarma

Doprava od 2000 Kč zdarma