Značka Laguiole Style de Vie nabízí sady elegantních příborů, servírovací sady speciálních nožů na steaky, na máslo či sýr. Laguiole Style de Vie v sobě snoubí styl a smysl pro detail. Milovníci dobrého vína určitě ocení krásně zpracované a elegantní vývrtky na víno z kalené oceli. Váš jídelní stůl bude dokonalý.
Pokud chcete vybírat z více možností, zvolte řadu Premium. Široká nabídka servírovacích, steakových a speciálních nožů, příborů a příborových sad je zde v nabídce ve více barevných provedeních a druzích dřeva. Můžete kombinovat a ladit do jednotného stylu dle Vašeho vkusu a vybavit si tak kompletně Váš příborník. Anebo pro uschování příborů můžete využít elegantní dřevěný box ve kterém jsou všechny produkty řady Premium baleny a dodávány.
Hledáte něco jiného? Potřebujete doplnit Vaše kuchyňské náčiní? Pro Vás je určena nabídka z řady Innovation. Jak již název napovídá, produkty z této řady vynikají nadčasovým, inovativním a moderním vzhledem. Nože jsou baleny ve stylové a pěkně zpracované dřevěné krabici. S produkty z řady Innovation získáte do Vaší kuchyně originální a stylový výrobek.
Velmi atraktivní řada Luxury nabízí široký výběr z luxusních servírovacích sad, nožů a příslušenství. Slavnostně prostřený stůl, výborné menu a skvělé víno. To je přesně místo pro produkty z řady Luxury. Stylové, elegantní, krásné. Všechny produkty jsou baleny a dodávány v černé dřevěné kazetě, která může sloužit i pro jejich uschování v době, kdy je nebudete používat.
Vrácení a výměna do 30 dnů

Vrácení a výměna do 30 dnů

Vouchery v libovolné hodnotě

Vouchery v libovolné hodnotě

Doprava od 2000 Kč zdarma

Doprava od 2000 Kč zdarma