Lukáš Pejchal a Václav Čajánek začali tvořit „hravé sety na kávu“ a stylový design v roce 2017. Nápad zkombinovat porcelán se dřevem, ve kterém je implementovaný magnet tak, že Vám lžička na kávu už nikdy neupadne, boří nudu v českých kuchyních a jídelnách. Tvoří poctivý, lokálně navržený i vyrobený design. Jejich originální doplňky do kuchyně a stolování s magnety zaujaly nejen návštěvníky prestižní haly číslo 4 na veletrhu Ambiente 2020 ve Frankfurtu.
Stolujte kvalitně a stylově. Je důležité, aby dobré jídlo a pití bylo také dobře servírováno. Obklopujte se krásnými věcmi. Užijte si hravost výrobků společnosti Clap Design. Jejich mlýnky, kávové servisy nebo držáky na nože spínají hravost. Dřevo je materiál, který propojuje všechny designové kousky Clap Design. Většina jejich produktů je z dubu.
Lukáš Pejchal a Václav Čajánek začali nejprve společně vymýšlet kávový servis a hledali vtipný způsob, jak uchytit lžičku. Po průzkumu zjistili, že objevili díru na trhu a pustili se do propojení magnetu a dřeva. Vznikl kávový servis, poté držáky na nože, prkénka na krájení a mlýnky na sůl a pepř, které díky magnetům drží u sebe. Právě zvuk klapnutí, který mlýnky vydají, když se k sobě přiloží, inspiroval k názvu značky.
Lukáš ani Václav se toho nebojí a při hledání nových nápadů na porcelán zamířili se svými produkty rovnou za jedním z nejznámějších designérů v Čechách. Tím je profesor a přední český designér Jiří Pelcl. Svůj přístup k designu a stolování chtějí Lukáš s Václavem posunout i do jiných materiálů. Na řadě je kov nebo beton. Chtějí lidem v jejich kuchyních a jídelnách dělat radost a narušit denní rutinu.
Vrácení a výměna do 30 dnů

Vrácení a výměna do 30 dnů

Vouchery v libovolné hodnotě

Vouchery v libovolné hodnotě

Doprava od 2000 Kč zdarma

Doprava od 2000 Kč zdarma