Buďte zvědaví, tvořte a proměňujte svůj interiér prostřednictvím značky blomus! Vybírejte si z jednotlivých řad a barev a nechte se námi inspirovat k zútulnění vašeho domova. Společnost Blomus vychází z německé tradice a dbá na výjimečnou kvalitu a kvalifikované řemeslné zpracování svých výrobků.
Čisté a zaoblené tvary přináší lehkost do interiéru a navodí příjemnou atmosféru domova. Přidejte vůni. Svíčka nebo difuzér Vás vtáhnou svou jedinečnou a čistou vůní, která  navodí Vaší domácnosti pocit klidu a pohody. Poctivost materiálů, čistota tvarů a vášnivý přístup k práci dává těmto produktům svou exkluzivitu. Slaďte si svou kuchyni nebo koupelnu výrobky značky Blomus.
Každá nová položka má nezaměnitelnou "blomusovou DNA", která zajišťuje nezbytnou kontinuitu značky a zároveň odráží ambici neustále se rozvíjet, zajímat se o dění kolem nás a o přání zákazníků. Díky tomu značka Blomus udržuje trend, zachovává si vysokou kvalitu s prvky jednoduchosti a vynikajícím řemeslným zpracováním. Vítejte v nové éře blomusu.
Historie této německé firmy sahá až do roku 1921. Od 1961 se začali zaměřovat na dárky a designové předměty, vyráběné lokálně z mědi, mosazi, cínu a nerezové oceli. Rok 2000 znamenal další posun v historii této značky, kdy byl vybrán název blomus a vznikla vizionářská designová značka současnosti. Díky tomu je blomus předním poskytovatelem interiérového designu a doplňků, který je nadčasový a budou jej milovat i další generace.
Vrácení a výměna do 30 dnů

Vrácení a výměna do 30 dnů

Vouchery v libovolné hodnotě

Vouchery v libovolné hodnotě

Doprava od 2000 Kč zdarma

Doprava od 2000 Kč zdarma